Kancelaria ZCP Legal&Tax

ZCP Legal&Tax to nowoczesna kancelaria prawna, biuro doradztwa podatkowego oraz zespół doświadczonych księgowych ściśle ze sobą współpracujących wg modelu „one desk”, czyli w wolnym tłumaczeniu „pod jednym dachem”. Jest to adekwatna odpowiedź na zapotrzebowanie przedsiębiorców, którzy poszukują podmiotu zapewniającego stabilność i bezpieczeństwo oraz dobór optymalnych rozwiązań. Dzięki połączeniu prawa z kwestiami podatkowymi klienci ZCP Legal&Tax obsługiwani są w sposób kompleksowy.

Kim są nasi Klienci

Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z doradztwem prawnym i podatkowym dla biznesu. Wielu naszych klientów prowadzi działalność w następujących obszarach: biotechnologia; branża meblarska; deweloperzy; fundusze inwestycyjne; handel; izby gospodarcze; konsultanci; księgowość; petrochemia; produkcja; produkcja opakowań; sportowcy; szkoły.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów Kancelarii, kierując się chęcią zapewnienia kompleksowych usług prawnych uruchomiliśmy praktykę doradztwa prawnego dla osób prywatnych.

Nasze know-how

Kancelaria powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie przedsiębiorców na skuteczne doradztwo prawne i podatkowe. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że Klient przede wszystkim oczekuje zrozumienia jego biznesu i dostarczenia mu odpowiednich, szytych na miarę rozwiązań. Naszym priorytetem jest współpraca oparta o skuteczność, zaufanie oraz indywidualne podejście do potrzeb Klientów.

Gdzie nas znaleźć

Kancelaria ZCP Legal&Tax zlokalizowana jest w Poznaniu przy ul. Polskiej 15 w centrum miasta. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje prywatny parking przy budynku Kancelarii.

Obsługa prawna na terenie całego kraju

Siedziba naszej Kancelarii ulokowana jest w centrum Poznania, natomiast ze względu na stałą obsługę prawną podmiotów na terenie całego kraju, jesteśmy w pełni mobilni i gotowi do świadczenia pomocy w dowolnie wskazanym przez Państwa miejscu w Polsce.

Partnerzy w biznesie

Relacja, którą tworzymy z naszymi Klientami, przybiera formę bardziej partnerstwa w biznesie, niż zwykłego świadczenia usług, dlatego też żyjemy sprawami naszych Klientów, a każda kolejna zawarta umowa lub wygrany proces sądowy stanowi nasz wspólny sukces.

Zespół Specjalistów dla Twojej firmy

Kluczową część zespołu Kancelarii – składającego się aktualnie łącznie z 17 osób – tworzą adwokacie i radcowie prawni legitymujący się bogatym i wieloletnim doświadczeniem w zakresie bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych.

Założyciele Kancelarii ZCP Legal&Tax

 

Krzysztof Zieliński

radca prawny

Wszechstronnie doświadczony radca prawny, uznany wykładowca i specjalista w zakresie prawa kontraktów oraz spółek handlowych. Zaufany doradca właścicieli i zarządów wielu znaczących przedsiębiorstw oraz organizacji.

Tomasz Chęciński

radca prawny

Stały doradca prawny wielu dużych przedsiębiorstw o ogólnopolskim zasięgu działania oraz podmiotów z sektora MŚP. Specjalista z zakresu prawa handlowego. Na bieżąco doradza na rzecz spółek z branż takich jak: produkcja, usługi finansowe, obrót paliwami, handel międzynarodowy oraz biotechnologia.

ZCP Legal&Tax

kontakt

ul. Polska 15, 60-595 Poznań

9:00-17:00 (pon-pt)

+48 61 27 87 595

office@zcplegal.pl

Zieliński Chęciński Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

NIP: 7812006574

KRS: 0000830268

REGON: 385602019

Znajdź nas:

specjalizacje

Procesy sądowe i dochodzenie roszczeń

Bieżące doradztwo prawne podmiotom gospodarczym

Transakcje, fuzje, przejęcia i przekształcenia
Compliance
Nieruchomości i inwestycyjny proces budowlany
Doradztwo podatkowe
Postępowania restrukturyzacyjne oraz upadłościowe
Prawo własności intelektualnej oraz prawo nowych technologii
Ochrona danych osobowych (w tym RODO)
Prawo rynku finansowego
Prawo cywilne i prawo rodzinne
Inne
Materiały i treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej podlegają ochronie przewidzianej przepisami prawa. Ich kopiowanie i rozpowszechnianie wymaga zgody uprawnionego. Aktualności mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej.

ZCP Legal&Tax © 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone